SIT1618AA-83-33E-20.000000T
MFR.Part #
SIT1618AA-83-33E-20.000000T
JLCPCB Part #
C1504589
Description
-40℃~+125℃ 20MHz 3.3V 4.7mA LVCMOS、LVTTL ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS