SIT1618AA-81-33E-7.372800Y
MFR.Part #
SIT1618AA-81-33E-7.372800Y
JLCPCB Part #
C1500944
Description
-40℃~+125℃ 3.3V 4.7mA 7.3728MHz LVCMOS、LVTTL ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS