SIT1618AA-73-33S-7.372800E
MFR.Part #
SIT1618AA-73-33S-7.372800E
JLCPCB Part #
C1234564
Description
-40℃~+125℃ 3.3V 4.7mA 7.3728MHz LVCMOS、LVTTL ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS