SIT1618AA-71-33S-32.000000E
MFR.Part #
SIT1618AA-71-33S-32.000000E
JLCPCB Part #
C1234627
Description
-40℃~+125℃ 3.3V 32MHz 4.7mA LVCMOS、LVTTL ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS