SIT1618AA-33-33E-36.000000Y
MFR.Part #
SIT1618AA-33-33E-36.000000Y
JLCPCB Part #
C1234600
Description
-40℃~+125℃ 3.3V 36MHz 4.7mA LVCMOS、LVTTL ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS