SIT1618AA-28-28N-27.000000E
MFR.Part #
SIT1618AA-28-28N-27.000000E
JLCPCB Part #
C1160530
Description
-40℃~+125℃ 2.8V 27MHz 4.7mA LVCMOS、LVTTL ±30ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS