SIT1618AA-22-33E-12.000000E
MFR.Part #
SIT1618AA-22-33E-12.000000E
JLCPCB Part #
C1160770
Description
-40℃~+125℃ 12MHz 3.3V 4.7mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS