SIT1618AA-13-33S-20.000000E
MFR.Part #
SIT1618AA-13-33S-20.000000E
JLCPCB Part #
C1161318
Description
-40℃~+125℃ 20MHz 3.3V 4.7mA LVCMOS、LVTTL ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS