SIT1618AA-12-33E-32.000000G
MFR.Part #
SIT1618AA-12-33E-32.000000G
JLCPCB Part #
C1160743
Description
-40℃~+125℃ 3.3V 32MHz 4.7mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS