SIT1602AI-82-33E-77.760000Y
MFR.Part #
SIT1602AI-82-33E-77.760000Y
JLCPCB Part #
C1152656
Description
-40℃~+85℃ 3.3V 77.76MHz ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS