SIT1602AI-82-33E-74.250000X
MFR.Part #
SIT1602AI-82-33E-74.250000X
JLCPCB Part #
C1149179
Description
-40℃~+85℃ 3.3V 74.25MHz ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS