SIT1602AI-73-33S-4.096000E
MFR.Part #
SIT1602AI-73-33S-4.096000E
JLCPCB Part #
C1508738
Description
-40℃~+85℃ 3.3V 4.096MHz ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS