SIT1602AI-73-18E-38.400000E
MFR.Part #
SIT1602AI-73-18E-38.400000E
JLCPCB Part #
C1506902
Description
-40℃~+85℃ 1.8V 38.4MHz ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS