SIT1602AI-72-33E-4.096000D
MFR.Part #
SIT1602AI-72-33E-4.096000D
JLCPCB Part #
C1134428
Description
-40℃~+85℃ 3.3V 4.096MHz ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS