SIT1602AI-71-18E-38.400000D
MFR.Part #
SIT1602AI-71-18E-38.400000D
JLCPCB Part #
C1125494
Description
-40℃~+85℃ 1.8V 38.4MHz ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS