SIT1602AI-33-18E-33.333300X
MFR.Part #
SIT1602AI-33-18E-33.333300X
JLCPCB Part #
C1237065
Description
-40℃~+85℃ 1.8V 33.3333MHz ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS