SIT1602AI-32-18E-74.250000T
MFR.Part #
SIT1602AI-32-18E-74.250000T
JLCPCB Part #
C1191082
Description
-40℃~+85℃ 1.8V 74.25MHz ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS