SIT1602AI-22-33E-18.432000E
MFR.Part #
SIT1602AI-22-33E-18.432000E
JLCPCB Part #
C1182018
Description
-40℃~+85℃ 18.432MHz 3.3V ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS