SIT1602AI-22-18E-25.000000D
MFR.Part #
SIT1602AI-22-18E-25.000000D
JLCPCB Part #
C1182515
Description
-40℃~+85℃ 1.8V 25MHz ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS