SIT1602AI-21-33E-27.000000E
MFR.Part #
SIT1602AI-21-33E-27.000000E
JLCPCB Part #
C1195546
Description
-40℃~+85℃ 27MHz 3.3V ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS