SIT1602AI-13-18E-62.500000D
Extended
Manufacturer
SiTime
MFR.Part #
SIT1602AI-13-18E-62.500000D
JLCPCB Part #
C1170271
Package
SMD-4P
Description
-40℃~+85℃ 1.8V 62.5MHz ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS