SIT1602AI-12-XXE-33.333300D
MFR.Part #
SIT1602AI-12-XXE-33.333300D
JLCPCB Part #
C1185638
Description
-40℃~+85℃ 2.25V~3.63V 33.3333MHz ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS