SIT1602AI-12-18E-33.333000E
MFR.Part #
SIT1602AI-12-18E-33.333000E
JLCPCB Part #
C1181550
Description
-40℃~+85℃ 1.8V 33.333MHz ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS