SIT1602AI-11-18E-19.200000E
MFR.Part #
SIT1602AI-11-18E-19.200000E
JLCPCB Part #
C1197232
Description
-40℃~+85℃ 1.8V 19.2MHz ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS