SIT1602AIL83-33E-32.768000Y
MFR.Part #
SIT1602AIL83-33E-32.768000Y
JLCPCB Part #
C1142666
Description
-40℃~+85℃ 3.3V 32.768MHz ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS