SIT1602AIL13-18E-38.400000D
MFR.Part #
SIT1602AIL13-18E-38.400000D
JLCPCB Part #
C1202695
Description
-40℃~+85℃ 1.8V 38.4MHz ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS