SIT1602AC-83-XXE-10.000000T
MFR.Part #
SIT1602AC-83-XXE-10.000000T
JLCPCB Part #
C1140924
Description
-20℃~+70℃ 10MHz 2.25V~3.63V 4.5mA LVCMOS ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS