SIT1602AC-83-33S-66.666000Y
MFR.Part #
SIT1602AC-83-33S-66.666000Y
JLCPCB Part #
C1144097
Description
-20℃~+70℃ 3.3V 4.5mA 66.666MHz LVCMOS ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS