SIT1602AC-83-33E-7.372800T
MFR.Part #
SIT1602AC-83-33E-7.372800T
JLCPCB Part #
C1141276
Description
-20℃~+70℃ 3.3V 4.5mA 7.3728MHz LVCMOS ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS