SIT1602AC-83-33E-40.000000Y
MFR.Part #
SIT1602AC-83-33E-40.000000Y
JLCPCB Part #
C1141661
Description
-20℃~+70℃ 3.3V 4.5mA 40MHz LVCMOS ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS