SIT1602AC-83-33E-33.330000Y
MFR.Part #
SIT1602AC-83-33E-33.330000Y
JLCPCB Part #
C1143329
Description
-20℃~+70℃ 3.3V 33.33MHz 4.5mA LVCMOS ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS