SIT1602AC-83-25S-25.000000T
MFR.Part #
SIT1602AC-83-25S-25.000000T
JLCPCB Part #
C1140968
Description
-20℃~+70℃ 2.5V 25MHz 4.2mA LVCMOS ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS