SIT1602AC-83-18E-66.660000Y
MFR.Part #
SIT1602AC-83-18E-66.660000Y
JLCPCB Part #
C1140823
Description
-20℃~+70℃ 1.8V 3.9mA 66.66MHz LVCMOS ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS