SIT1602AC-83-18E-10.000000Y
MFR.Part #
SIT1602AC-83-18E-10.000000Y
JLCPCB Part #
C1140797
Description
-20℃~+70℃ 1.8V 10MHz 3.9mA LVCMOS ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS