SIT1602AC-82-XXE-75.000000T
MFR.Part #
SIT1602AC-82-XXE-75.000000T
JLCPCB Part #
C1144821
Description
-20℃~+70℃ 2.25V~3.63V 4.5mA 75MHz LVCMOS ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS