SIT1602AC-82-33E-50.000000T
MFR.Part #
SIT1602AC-82-33E-50.000000T
JLCPCB Part #
C1145039
Description
-20℃~+70℃ 3.3V 4.5mA 50MHz LVCMOS ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS