SIT1602AC-82-33E-4.096000T
MFR.Part #
SIT1602AC-82-33E-4.096000T
JLCPCB Part #
C1145977
Description
-20℃~+70℃ 3.3V 4.096MHz 4.5mA LVCMOS ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS