SIT1602AC-82-33E-25.000000T
MFR.Part #
SIT1602AC-82-33E-25.000000T
JLCPCB Part #
C1144715
Description
-20℃~+70℃ 25MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS