SIT1602AC-81-18E-50.000000T
MFR.Part #
SIT1602AC-81-18E-50.000000T
JLCPCB Part #
C1154655
Description
-20℃~+70℃ 1.8V 3.9mA 50MHz LVCMOS ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS