SIT1602AC-73-18E-50.000000D
MFR.Part #
SIT1602AC-73-18E-50.000000D
JLCPCB Part #
C1504634
Description
-20℃~+70℃ 1.8V 3.9mA 50MHz LVCMOS ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS