SIT1602AC-73-18E-27.000000E
MFR.Part #
SIT1602AC-73-18E-27.000000E
JLCPCB Part #
C1133998
Description
-20℃~+70℃ 1.8V 27MHz 3.9mA LVCMOS ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS