SIT1602AC-72-33E-74.176000G
MFR.Part #
SIT1602AC-72-33E-74.176000G
JLCPCB Part #
C1123946
Description
-20℃~+70℃ 3.3V 4.5mA 74.176MHz LVCMOS ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS