SIT1602AC-72-33E-74.176000E
MFR.Part #
SIT1602AC-72-33E-74.176000E
JLCPCB Part #
C1506025
Description
-20℃~+70℃ 3.3V 4.5mA 74.176MHz LVCMOS ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS