SIT1602AC-72-18E-4.096000D
MFR.Part #
SIT1602AC-72-18E-4.096000D
JLCPCB Part #
C1126772
Description
-20℃~+70℃ 1.8V 3.9mA 4.096MHz LVCMOS ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS