SIT1602AC-33-18S-50.000000Y
MFR.Part #
SIT1602AC-33-18S-50.000000Y
JLCPCB Part #
C1162668
Description
-20℃~+70℃ 1.8V 3.9mA 50MHz LVCMOS ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS