SIT1602AC-33-18E-33.330000T
MFR.Part #
SIT1602AC-33-18E-33.330000T
JLCPCB Part #
C1163377
Description
-20℃~+70℃ 1.8V 3.9mA 33.33MHz LVCMOS ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS