SIT1602AC-31-33S-25.000000T
MFR.Part #
SIT1602AC-31-33S-25.000000T
JLCPCB Part #
C1200283
Description
-20℃~+70℃ 25MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS