SIT1602AC-31-33E-74.250000Y
MFR.Part #
SIT1602AC-31-33E-74.250000Y
JLCPCB Part #
C1201236
Description
-20℃~+70℃ 3.3V 4.5mA 74.25MHz LVCMOS ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS