SIT1602AC-31-33E-12.000000Y
MFR.Part #
SIT1602AC-31-33E-12.000000Y
JLCPCB Part #
C1200203
Description
-20℃~+70℃ 12MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS