SIT1602AC-31-18E-40.000000T
MFR.Part #
SIT1602AC-31-18E-40.000000T
JLCPCB Part #
C1206542
Description
-20℃~+70℃ 1.8V 3.9mA 40MHz LVCMOS ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS